Groenmarktkerk Haarlem

Projectie op de kerk

Tijdens de dagen voor Kerstmis wordt onze kerk uitgelicht door kunstenaarscollectief MAPA (Moving Academy of Performing Arts). Vanwege corona is het licht- en muziek theaterproject van MAPA ín de kerk, dat begin december  zou plaatshebben, uitgesteld, maar de buitenprojectie is volledig virusveilig! Het is een kerstgeschenk van MAPA, Groenmarktkerk en Antonius Gemeenschap aan alle organisaties, bewoners en ondernemers, die het met elkaar mogelijk maken dat kwetsbare mensen zich aan de Nieuwe Groenmarkt, ook ‘ sociale boulevard van Haarlem’ genoemd, zich welkom voelen. Een lichtpuntje in deze donkere en onzekere dagen. Het is tevens een voorproefje van de licht- en muziekvoorstelling, die is verschoven naar donderdag 7 en vrijdag 8 april 2022.

Meer info over het MAPA-project