Groenmarktkerk Haarlem

Vriendenconcerten: ‘Bram’s Oboe’

Eindelijk weer muziek in de groenmarktkerk! Luister en kijk naar het concert dat Stichting Vriendenconcerten gaf in onze kerk, waarmee er een nieuw begin is gemaakt met de Groenmarktkerk als podium voor bijzondere muziek! Het was hoboïst Bram Kreeftmeijer die ons samen met vier topmusici  meenam op een muzikaal avontuur. Zij voerden ons zaterdag jongstleden langs Mozart, Poulenc, Johann Christian ‘London’ Bach en Ennio Morricone’s Gabriel’s Oboe. Hieronder kun je fragmenten zien en beluisteren van deze geweldige middag.

Musici

Bram Kreeftmeijer – hobo
Jelena Ristic – viool
Esther Apituley – altviool
Pamela Smits – cello
Daniël Kramer – piano

Gespeeld werd

W.A. Mozart, Kwartet voor hobo, viool, altviool en cello in F groot KV 370
Gabriel Fauré
Francis Poulenc, Trio voor hobo, fagot (cello) en piano
Maurice Ravel

Johann Christian Bach, Kwartet voor hobo, viool, altviool en cello in Bes groot W.B60
Ennio Morricone, Gabriel’s oboe, voor hobo, viool, altviool, cello en piano

Meer informatie over Stichting Vrienden Concerten